Stoginės plėvelės
Eurovent MAXI, difūzinė

Eurovent MAXI – tai trisluoksnė, kombinuota stogo plėvelė, turinti aukšto garų praleidžiamumo savybę, skirta šlaitinių ventiliuojamų stogų, bei ištisai apkalamų stogų įrengimui.

DĖMESIO !
Yra galimybė užsisakyti Eurovent MAXI stogo plėvelės versiją su dviem lipniais kraštais. Šiuo atveju, gaminys vadinasi Eurovent MAXI SK

Techniniai duomenys:

Paviršiaus tankis 140g/m2
Garų praleidžiamumas 3000 g/m2/24h*
Stabilumas UV spinduliavimui 4 mėnesius
   
Nepraleidžiamumas vandeniui W 1
Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2

Eurovent standart 90, antikondensacinė

Eurovent STANDARD – tai trisluoksnė, pralaidi garams, stogo plėvelė, skirta naudoti statybose šlaitinių ventiliuojamų stogų įrengimui dedant betarpiškai po stogo danga, mansardos izoliacijos apsaugai.

Techniniai duomenys:

Paviršiaus tankis apie 90g/m2
Garų praleidžiamumas apie 40 g/m2/24h
Stabilumas UV spinduliavimui apie 2 mėnesius
   
Nepraleidžiamumas vandeniui W 2
Ritinio matmenys 1,5 m x 50 mb = 75 m2

Ventiliacinė juosta – ROLL STANDART

Eurovent ROLL STANDARD – tai viensluoksnė ventiliavimo juosta naudojama horizontaliuose ir nuožulniuose kraiguose. Pagaminta iš profiliuotos aliuminio folijos, polipropileninio audinio ir savaime prilimpančios  butilo juostos.

Techniniai duomenys:

Ritinio matmenys   310mm x 5mb;
240mm*;365mm*, 390mm* x 5mb
Spalva   plytos spalvos, rudas, juodas
Karton   4 ritinių

Prišliejimo juosta – Eurovent FLEX STANDART

Prišliejimo juosta Eurovent FLEX STANDART naudojama bet kokio tipo sujungimams ir sandarinimams stogo plote, būtent užsandarinimams  aplink kaminus, stoglangius ir erkerius, atlikti. Taip pat naudojama sienų ir stogo paviršių sujungimams. Tinkamas naudoti ir klijuoti prie beveik visaų stogo dangos tipų:  keramikinių, betonininių čerpių, skardinės dangos, profiliuotos skardos ir t.t.

Aukšta Eurovent FLEX STNDART gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

Techniniai duomenys:

Ritinio matmenys   300 mm x 5 mb
Karton   1 ritinys
Spalva   plytos spalvos, rudas, juodas

Universali tarpinė

Universali tarpinė – Tai savaime prilimpantis pleištas, pagamintas iš poliuretano putų. Naudojamas vidinės sandūros sąlajos sujungimui su stogo plokštuma, puikiausiai prisitaiko prie stogo dangos formos.

Techniniai duomenys:

Išmatavimai:
60 mm х 1 m