Skip to main content

Cementas ROCKET M 500

Šis CEM II/ A-LL 42.5R klasės cementas pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir kokybe; patogesnis maišant; mažiau kenkia aplinkai ir sveikatai.
42,5N klasės cemento stiprumas nurodytas pagal LST EN 197-1/P standartą. Rišimosi pradžia – 160 min.

Taruotas cementas CEM II 42,5 /A-LL, skirtas naudoti lauko ir vidaus darbams. Naudojamas mūro ir tinkavimo darbams, paviršių ir perdenginių betonavimui,gelžbetonio gaminiams.

 

Karščiui atsparus mišinys

Ugniai atsparus mūro mišinys STIMELIT ST5.04 molio pagrindu skirtas malkomis kūrenamiems židiniams, krosnims ir dūmtraukiams mūryti iš degtų keraminių plytų patalpų viduje.

Cementinis tinkavimo mišinys T 551

Tinko mišinys pagamintas mineralinių rišančiųjų ir mineralinių užpildų pagrindu. Sumaišytas su vandeniu, tampa vientisa tinkavimo mase, gerai sukimbančia su paviršiumi. Sukietėjęs yra atsparus vandeniui ir šalčiui. Tinka vidaus ir išorės darbams.

Sausas betonas

Mišinys naudojamas monolitiniam grindų sluoksniui, „plaukiojančioms“ ir šildomoms grindims lieti.

Smėlis

Frakcija – 0,24 mm

Gesintos kalkės

Kalkės – ore kietėjanti rišamoji medžiaga, naudojama skiedinių (mūro, tinko pasluoksnio, tinko) paruošimui ir kitų statybos gaminių gamybai.

Molio milteliai

Molio milteliai – pagrindinė rišančioji medžiaga mūrijant tiek plytines tiek koklines krosnis, pirties krosnis, atviro tipo židinius, kaminus (patalpos viduje), šildomas sieneles ir t. t.