Skip to main content

Kreiptis numeriu: 868601104

Banguoti lakštai – tai saugi beasbestinė stogo danga, gaminama tik iš natūralių produktų – cemento, kalkakmenio, celiuliozės, vandens bei asbestą pakeitusio polivinalkoholio pluošto. Šis pluoštas, kaip ir asbestas, atlieko lakštų stiprinimo funkciją.
Pagrindiniai banguotų lakštų privalumai yra nedegumas, atsparumas cheminiam poveikiui, atsparumas garsui, nesudėtingas montavimas, ilgaamžiškumas bei ekologiškumas.
Ši stogo danga yra gaminama vienintelėje tokios stogo dangos gamykloje Baltijos šalyse Naujojoje Akmenėje.

Banguoti lakštai „Eternit Gotika“ (585×920) – tai mažiausio ilgio banguoti lakštai. Dėl savo nedidelių matmenų ir aukštų bangų ant stogo jie sukuria gražų reljefą.
Šie lakštai yra 5 bangų profilio, turi gamykloje nukirstus kampus (dažyti ir nedažyti lakštai) ir išgręžtas skyles (tik dažyti lakštai). Tai pagreitina stogo dengimą ir užtikrina kad nebūtų padaryta montavimo klaidų.

Šie lakštai yra komplektuojami su firminėmis stogo detalėmis, kurios sukuria pilnai išbaigto stogo vaizdą.

„Eternit Banga“ (875×920) tai modernaus 5 bangų profilio lakštai. Jie turi jau gamykloje nukirstus kampus (dažyti ir nedažyti lakštai) ir išgręžtas skyles (tik dažyti lakštai). Dėl to dengimas šiais lakštais bus greitesnis, o klaidų padarymo tikimybė mažesnė.
„Eternit bangos“ lakštai yra gaminami pagal Vakarų Europos standartus. Aukštesnės ir platesnės bangos sukuria solidesnę stogo struktūra nei sovietmečiu naudoti šiferio lakštai.

Dėl greito ir lengvo montavimo šie lakštai yra itin populiarūs privačių namų renovacijai ir naujai statybai.

Banguoti lakštai „Eternit Klasika“ (1250×1130) pakeičia 10 cm trumpesnius lakštus Akmenės banga. Trumpiausia „Eternit Klasika“ serijos lakštai puikiai dera ant vidutinio ploto stogų. „Eternit Klasika“ yra idealus sprendimas tiems, kurie nori renovuoti sodybos stogą su šiuolaikine danga, išlaikant autentiškumą.

„Eternit Agro“ (1750×1130) lakštai turi tokį pat ilgį ir plotį kaip ir senieji asbestiniai lakštai. Šie lakštai yra pakankamai dideli, kad jais būtų galima dengti didelio ploto stogus, tačiau pakankamai patogūs, kad jų dengimui nereikėtų didelių investicijų į įrangą. Lakštas sveria apie 25 kilogramus, todėl jį pakelia ir vienas žmogus.

Su senuoju asbestiniu lakštu sutampantys matmenys ir profilis reiškia, kad medinė stogo konstrukcija naujam lakštui yra tokia pati kaip ir senajam lakštui naudota konstrukcija.

„Eternit Agro“ (2500×1130) tai pinigus ir laiką taupanti stogo danga. Vienu lakštu uždengiama net pustrečio kvadratinio metro plotas. Tai leidžia greitai uždengti didelio ploto stogus.

Šiais lakštais galima dengti ir sienas.

Eksplotacinių savybių deklaraciaj: Eksploataciniu_savybiu_deklaracija_002

BL00 – nedažyta

BL11 – klasikinė raudona

BL12 – tamsiai raudona

BL 21 – ruda

BL22 –  vyšninė

BL31 – žalia

BL91 – juoda

Priedai:

Briaunos gaubtas

Galinis briaunos gaubtas

Kraigo gaubtas

S formos vėjalentė

S formos vejalentės gaubtai

Lakštų sulungimo su siena užbaigimas

Lakštų sujungimas su siena

Vienšlaičio stogo kraigas

Vienšlaičio kraigo gaubtai

Vėdinimo gaubtelis

Remontiniai dažai